Yıldızname Bakımı

Yıldızname Bakımı
Yıldızname çok eski yıllardan beri kullanılan bir yöntemdir ve yıldızname bakımında kişi için en faydalı olabilecek bilgileri vermeyi amaçlanır.Ayrıca yıldızname bakımında amaç kişi hakkında olumlu yada olumsuz herhangi bir problemi tespit edip,problemi çözme aşamasında yardımcı olmaktır.

Yıldızname ayrıca halk arasında karıştırılmaktadır,yıldızname diğer fal ve türevi ilimlerden ayrı tutulmalıdır çünkü yıldıznamede insan üzerinde kapsamlı bir inceleme yaparak sonuca ulaşılmaya çalışılır.

Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

Mail: medyumatusa@gmail.com
Telefon: 0212 292 52 34

Yıldızname ve Başarıları Yıldızname Nasıl Bakılır Yıldızname Nedir Yıldızname Bakımı Yıldızname Yıldızname Terimleri Burçlar

 

Yıldızname Bakımı

www.yildiznamem.com

Bu yazı Yıldızname, Yıldızname Bakimi, Yildizname Nasil Bakilir, Yildizname Nedir, Yildizname Terimleri kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yıldızname Bakımı için 2 cevap

  1. Kadir der ki:

    Medyum Atusa ile yıldız falına bakmıştırdım arkadaşlar gerçekten diğer ilimlerden farklı bir ilim gerçekleri yansıtıyor.Sonuca gitme kısmı insanın karakter tahlili ile özetleniyor yani işiniz yarı bilim yarı ilime kalmış .

  2. buket çabuk der ki:

    Arap kökenli bir fal türüdür aslını bozmadan günümüze kadar gelmıstır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>